aksesuarai avalyne-ir-galanterija cancel clear drabuziai mail maisto-prekes marker paslaugos-2 phone prekes-namams prekes-vaikams search sportas-ir-laisvalaikis sveikata-ir-grozis talk world Apie mus | OUTLET PARK

Dirbkime drauge

Papildykite prekinių ženklų bendruomenės, kurioje didelius užmojus lydi sėkmingi pardavimai, gretas.

Norite nepraleisti geriausių pasiūlymų?

Prenumeruokite naujienlaiškį

Apie mus


OUTLET PARK – vienintelis Baltijos šalyse išparduotuvių prekybos centras. Čia garsių prekių ženklų prekes galima įsigyti 30–70 procentų pigiau nei įprastose parduotuvėse.

Garsūs prekių ženklai nuolat išparduoda kokybiškas prekes už nedidelę kainą vadinamuosiuose „outlet“ prekybos centruose. Pigiau parduodamos ne tik senesnių sezonų prekės, bet ir baziniai modeliai, kurių kolekcijos kinta ne taip greitai, kaip mada.

Mažesnės kainos taikomos didelėmis serijomis gaminamiems modeliams, o kai kurie modeliai skirti būtent išparduotuvėms.

Čia veikia daugiau nei 40 firminių parduotuvių ir paslaugų įmonių bei trys kavinės. Tarp jų – didžiausių Lietuvos ir kaimyninių šalių prekybos tinklų parduotuvės: PIERRE CARDIN, LEVI’S, UNITED COLORS OF BENETTON, TRIUMPH, APRANGA, ROBERT KALINKIN ir daug kitų.

Sportui ir laisvalaikiui čia rasite NIKE, PUMA, ADIDAS, COLUMBIA, AUDIMAS bei kitų žinomų firmų prekes.

OUTLET PARK įsikūręs OGMIOS MIESTE, Verkių g. 29, Vilniuje.

Nepraleiskite naujienų

Sekite OUTLET PARK mados ir stiliaus naujienas – užsiprenumeravusių naujienlaiškį kaskart laukia nauji pasiūlymai, įdomybės ir staigmenos.