aksesuarai avalyne-ir-galanterija cancel clear drabuziai mail maisto-prekes marker paslaugos-2 phone prekes-namams prekes-vaikams search sportas-ir-laisvalaikis sveikata-ir-grozis talk world Akcijos | OUTLET PARK

Norite nepraleisti geriausių pasiūlymų?

Prenumeruokite naujienlaiškį
"REGATTA" PAPILDOMAI -20% ANTRAJAM, -30% TREČIAJAM PRODUKTUI!

Visiems Regatta klientams, perkantiems Regatta ir Dare2B gaminius, suteikiama papildoma -20% nuolaida antram pigesniam gaminiui ir -30 % nuolaida trečiam pigiausiam iš įsigytų gaminių.

Akcija taikoma visoms Regatta ir Dare2B kolekcijoms, esančioms Regatta parduotuvėse mūsų parduotuvėse. Kaina bus pakeista sandorio metu.

Daugiau informacijos apie akciją ir papildomas sąlygas prekybos vietoje.

2022-08-10 - 2022-08-16
Skaityti daugiau
Iki -70%
„Regatta” vasaros išpardavimas - sutaupykite iki 70%

Regatta parduotuvėje vasara dar nesibaigia išpardavimas tęsiasi! Nuolaidos iki 70% pigiau įsigykite neperšlampamas striukes, paltus, šortus, stovyklavimo įrangą ir dar daugiau.

 

Akcija galioja iki rugpjūčio 22 d.

Daugiau informacijos apie akciją ir papildomas sąlygas prekybos vietoje.

2022-08-04 - 2022-08-22
Skaityti daugiau
„OPTOMETRIJOS CENTRE“ – -30% akinių rėmeliams ir -40% akinių lęšiams

Skelbiame naują pasiūlymą tik šiame Optometrijos centro salone: -30% nuolaida naujiems akinių rėmeliams ir -40% nuolaida visiems akinių lęšiams. 

 

Renkantis akinių rėmelius svarbu įvertinti jų lengvumą, patogumą, formą ir įvaizdį, kurį sukuria išsirinkti akinių rėmeliai. Taip pat reikia atsižvelgti į dioptrijas, kadangi nuo jų priklauso kokius akinių rėmelius galėsite nešioti.

 

Optometrijos centre dirbantys profesionalai Jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausius akinių rėmelius ir akinių lęšius pagal norus ir galimybes. Pasinaudokite net -30% nuolaida akinių rėmeliams ir -40% akinių lęšiams.

 

Platus akinių rėmelių pasirinkimas nenuvils nė vieno mūsų kliento. Naujausios akinių rėmelių kolekcijos ir platus akinių pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Mūsų optikose rasite tokius garsius prekinius ženklus kaip: Prada, Gucci, Balenciaga, Chloe, RayBan, Dolce Gabanna, Saint Laurent ir kitus. 

 

Prieš renkantis naujuosius akinių rėmelius, rekomenduojame užsiregistruoti profesionaliai ir išsamiai akių patikrai pas Optometrijos centro optometrininkus. Jie patikrins Jūsų akių sveikatą, išrinks tinkamus akinių lęšius bei patars, kaip tinkamai pasirūpinti savo akimis.

 

*Apie pasiūlymo sąlygas sužinokite atvykę į Optometrijos centro saloną.

2022-08-03 - 2022-10-04
Skaityti daugiau
-40%
„Optometrijos centre“ – saulės akiniams -40%

Puiki proga įsigyti saulės akinius! Skelbiame išpardavimą - visiems saulės akiniams Optometrijos Centre taikoma -40% nuolaida!
Optometrijos Centre Jūsų laukia ypač platus saulės akinių pasirinkimas, stilingi saulės akiniai visiems - moterims, vyrams ir vaikams. Saulės akiniai ne tik paįvairins Jūsų įvaizdį bet ir apsaugos Jūsų akis, kadangi jie turi UV (A) arba UV (B) spindulius sulaikantį filtrą. Kiekvieną sezoną savo klientams pristatome naujas saulės akinių kolekcijas ir supažindiname su saulės akinių mados tendencijomis. Be to, visi Optometrijos centre parduodami saulės akiniai yra kokybiški bei sertifikuoti. 
Mūsų optikose rasite tokius garsius saulės akinių ženklus kaip: Prada, Gucci, Carolina Herrera, Balenciaga, Chloe, Tommy Hilfiger, Polaroid, RayBan, Dolce Gabanna, Saint Laurent ir kitus. 
Akcijos taisykles rasite www.optometrija.lt ir prekybos vietoje.

2022-08-03 - 2022-10-04
Skaityti daugiau
-50%
"EUROKOS" PASIŪLYMAI ir nuolaidos iki -50 %!

Pasinaudokite geriausiais EUROKOS rugpjūčio mėnesio GROŽIO FIESTOS PASIŪLYMAIS! Nuolaidos visą mėnesį iki -50%!

Daugiau informacijos apie akciją ir papildomas sąlygas prekybos vietoje.

2022-08-02 - 2022-08-30
Skaityti daugiau
-40%
Vilniaus Juvelyrikos akcija!

„Vilniaus Juvelyrika“ parduotuvėse stebina  SPINDINTI VASARA – 40 % juvelyrikos dirbiniams. Nuo mažiausių iki didžiausių dydžių, bet kokiam amžiui ir progai.

Ateikite ir mes padėsime Jums išsirinkti!

Akcija galioja iki 2022-08-31. 

Daugiau informacijos apie akciją ir papildomas sąlygas prekybos vietoje.

2022-07-04 - 2022-08-31
Skaityti daugiau
-40%
"Staipa" parduotuvės akcija!

Ypatingas vasaros pasiūlymas!

-40% nuolaida visiems geltonos ir mėlynos spalvos „Cross Century“ rašikliams.

Akcija galioja iki 2022 09 30. 

 Daugiau informacijos apie akciją ir papildomas sąlygas prekybos vietoje.

2022-06-22 - 2022-09-30
Skaityti daugiau
-30%
"Žana" salono akcija!

Kviečiame apsilankyti indų salone ŽANA – ir atrasti geriausius stalo, virtuvės reikmenų bei interjero aksesuarų pasiūlymus.

Žana salone VISOMS prekėms taikoma -30% nuolaida nuo pradinės kainos!

Žana - kuriantiems skonį.

Daugiau informacijos rasite www.zana.lt    

 

2022-03-31 - 2022-12-31
Skaityti daugiau

Nepraleiskite naujienų

Sekite OUTLET PARK mados ir stiliaus naujienas – užsiprenumeravusių naujienlaiškį kaskart laukia nauji pasiūlymai, įdomybės ir staigmenos.