aksesuarai avalyne-ir-galanterija cancel clear drabuziai mail maisto-prekes marker paslaugos-2 phone prekes-namams prekes-vaikams search sportas-ir-laisvalaikis sveikata-ir-grozis talk world Suteikite pavasariui žibėjimo kartu su „Vilniaus Juvelyrika“ ! | OUTLET PARK

Kas naujo?

Asortimento papildymas, naujos kolekcijos, parduotuvių naujienos ir ypatingi pasiūlymai kiekvieną dieną.

Norite nepraleisti geriausių pasiūlymų?

Prenumeruokite naujienlaiškį
Suteikite pavasariui žibėjimo kartu su „Vilniaus Juvelyrika“ !

Pavasaris yra atsinaujinimo ir transformacijų metas. Pats laikas atnaujinti savo įvaizdį įtraukiant spindesį ir žavesį, o geriausias būdas tai padaryti – papildyti  savo kolekciją nuostabiais papuošalais!

Mes siūlome platų išskirtinių papuošalų pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno skonį ir stilių. Pavasario atgaiva įkvėptas, dizainas pasižymi putojančiais deimantais, spindinčiu auksu, sidabru ir spalvingais brangakmeniais, kurie suteiks Jūsų išvaizdai grožio ir gaivumo. Nuo klasikinio iki šiuolaikinio, nuo subtilaus iki drąsaus – turime kiekvienam. Nesvarbu, ar ieškote išskirtinių karolių, nuostabių auskarų ar akinančios apyrankės, mūsų kolekcijos Jus tikrai įkvėps.

Tad kam laukti? Apsilankykite ,,Vilniaus Juvelyrikos” salone jau šiandien ir atraskite papuošalų grožį ir magiją, kuri įneš žavesio į Jūsų įvaizdį bei leis Jums žibėti kartu su pavasariu.

Susijusios naujienos


„ECCO“ nauja kolekcija jau atvyko!

Nauja kolekcija jau atvyko į „ECCO“ parduotuvę!

Skaityti daugiau
Išskirtinė pavasario spalvų kolekcija iš Italijos jau „LOOKBOOK“ parduotuvėje!

Išskirtinė pavasario spalvų kolekcija iš Italijos jau „LOOKBOOK“ parduotuvėje!

Platus asortimentas atitinkantis kiekvienos moters norus, platus drabužių asortimento dydžių pasirinkimas.

Papuoškite savo garderobą ryškiu akcentu jau dabar!

Skaityti daugiau

Nepraleiskite naujienų

Sekite OUTLET PARK mados ir stiliaus naujienas – užsiprenumeravusių naujienlaiškį kaskart laukia nauji pasiūlymai, įdomybės ir staigmenos.