aksesuarai avalyne-ir-galanterija cancel clear drabuziai mail maisto-prekes marker paslaugos-2 phone prekes-namams prekes-vaikams search sportas-ir-laisvalaikis sveikata-ir-grozis talk world Išskirtinė pavasario spalvų kolekcija iš Italijos jau „LOOKBOOK“ parduotuvėje! | OUTLET PARK

Kas naujo?

Asortimento papildymas, naujos kolekcijos, parduotuvių naujienos ir ypatingi pasiūlymai kiekvieną dieną.

Norite nepraleisti geriausių pasiūlymų?

Prenumeruokite naujienlaiškį
Išskirtinė pavasario spalvų kolekcija iš Italijos jau „LOOKBOOK“ parduotuvėje!

Išskirtinė pavasario spalvų kolekcija iš Italijos jau „LOOKBOOK“ parduotuvėje!

Platus asortimentas atitinkantis kiekvienos moters norus, platus drabužių asortimento dydžių pasirinkimas.

Papuoškite savo garderobą ryškiu akcentu jau dabar!

Susijusios naujienos


„Outlet Park“ – naujoji „OptiO“ : draugiškų kainų optika visai šeimai!

Išparduotuvių centre „Outlet Park“ duris atvėrė nauja, jau penkiolikta Lietuvoje, „OptiO“ optika. Čia užsukę ras patrauklių pasiūlymų akiniams, saulės akiniams ar kontaktiniams lęšiams. Daugiau nei tūkstantis akinių modelių itin draugiškomis kainomis, platus asortimentas visai šeimai. Akiniai už gerą kainą – tai ko gali tikėtis kiekvienas, užsukęs į naująją „OptiO“ optiką.

„Mes į šeimą orientuotas tinklas. Stengiamės, kad sau patinkančius akinius čia galėtų įsigyti visi: nuo vaikų iki senelių. Dažnai šeimoje būna ne vienas narys, kuriam reikėtų akinių. Išsirinkti juos patogiausia drauge ir vienoje vietoje“, – sako UAB „Vision Express“, įmonės, kuriai priklauso„OptiO“ optikų tinklas, generalinis direktorius Ernestas Petrauskas.

„Outlet Park“ prekybos centre labai atsakingai atrenkame parduotuves, kviečiame rinkoje įsitvirtinusius ir klientų pamėgtus prekės ženklus. Stengiamės reaguoti į klientų poreikius ir džiaugiamės naujos „OptiO“  atidarymu mūsų specializuotame outlet tipo prekybos centre. Kiekvienais metais stengiamės pristatyti bent keletą  vertingų naujų parduotuvių", - sako „Outlet Park“ direktorė Vida Minkštimienė. 

„Džiaugiamės, kad gerai pažįstamas prekės ženklas „OptiO“ jau ir mūsų prekybos centre. Lankytojai ne tik galės su gera nuolaida įsigyti kokybiškų ir madingų akinių, bet ir patogiai pasirūpinti savo sveikata. Konsultaciją klientai galės gauti viso parduotuvės darbo metu, kadangi optometrininkai konsultuos tiek gyvai, tiek nuotoliu“, – papildo „Outlet Park“ plėtros direktorė Evelina Šriupšaitė.

„Outlet Park“ įsikūrusi „OptiO“ klientams siūlys visas regėjimo patikrinimo, korekcijos skyrimo ir akinių parinkimo paslaugas, kokias galima gauti ir kitose šio tinko optikose. Tačiau ši, kaip ir dera išparduotuvei, pasižymės išskirtiniu asortimentu už mažą kainą ir specialiais pasiūlymais garsių prekės ženklų kolekcijoms. „Noriu pabrėžti, kad čia bus ne tik ankstesnių metų kolekcijos. Bus galima įsigyti ir naujausių modelių“, – sako E. Petrauskas.

Naujoji „OptiO“ optika džiaugiasi galėdama pasiūlyti aktualiausių tendencijų akinių rėmelių ir saulės akinių modelius, pasaulinių prekės ženklų kolekcijas, kurios kruopščiai įmonės specialistų yra atrenkamos didžiausiose optikos pramonės skirtose parodose Milane ir Paryžiuje.

„Lietuviai mėgsta klasikinius akinius, juose mažiau dominuoja ryškios spalvos ar masyvūs rėmelių papuošimai. Žmonės itin kreipia dėmesį į kokybę, patogumą, tačiau nėra perdėto noro demonstruoti garsų prekės ženklą“, – lietuvišką skonį apibūdina ilgametę darbo patirtį šioje srityje turintis verslininkas. E. Petrauskas taip pat priduria, kad apie 30 proc. klientų turi išskirtinių norų ir ieško originalumo. „Tokio tipo klientams taip pat turime ką pasiūlyti“, – šypteli jis.

„OptiO“ išparduotuvėje, kaip ir visame tinkle, didelis dėmesys yra skiriamas vaikams ir senjorams. „Visame tinkle vykdome socialines programas, kurių metu visiems vaikų iki 18 metų ir senjorų korekciniams akiniams yra taikoma 50 eurų nuolaida. Mums svarbu, kad kokybiška regėjimo korekcija būtų prieinama visiems, kam ji reikalinga“, – pasakoja E. Petrauskas.

Išparduotuvėje dirba ilgametę darbo patirtį turintys optometrininkai, kurie ne tik parinks tinkamus akinius ar kontaktinius lęšius, bet ir patars, kaip palaikyti gerą regėjimą, atsakys į kylančius klausimus, susijusius su gera rega. Itin svarbus korekcinių akinių sudedamasis elementas yra akinių lęšiai, juos išsirinkti klientams padės tiek optometrininkai, tiek profesionalūs konsultantai. „Mes visada teiraujamės klientų poreikių ir lūkesčių, klausiame koks yra jų gyvenimo būdas ar laisvalaikis. Tai padeda tikslingiau parinkti akinių lęšius, kad regėjimas būtų ryškus ir džiugintų kasdien“, – patirtimi dalinasi E. Petrauskas.

Šiais laikais galima rasti itin modernių regėjimo korekcijos būdų, pritaikytų kiekvieno žmogaus poreikiams. „Akinių ir kontaktinių lęšių technologijos labai sparčiai pažengusios į priekį. Mes ir patariame, ir edukuojame. Parenkame tai, ko klientams reikia, ir svarbiausia taip, kad jie nepermokėtų“, – sako direktorius.

„OptiO“ optika rasite: „Outlet Park“ Verkių g. 31C, šalia C įėjimo.  

Skaityti daugiau
Nauja „Pepper Brand Studio“ – žinovų atrinkti mados perliukai

Prekybos centre „Outlet park“ duris atvėrė mados gerbėjams jau žinoma „Pepper Brand Studio“, kurioje galima rasti ir itin retų perliukų. Čia prekaujama kruopščiai atrinktais bei specialiai parduotuvei užsakytais vyrų ir moterų drabužiais bei aksesuarais. Jų išskirtinumu ir geriausios kainos paieška jau ketverius metus nuoširdžiai ir su meile rūpinasi prekės ženklo įkūrėjas, mados žinovas Deividas Pipiras.

Jis pasakoja, kad „Pepper Brand Studio“  - įkūnyta jo gyvenimo svajonė, kurią jis prieš ketverius metus pavertė realybe ir nuolat augina. „Outlet Park“, Vilniuje, Verkių g. 31C, atsidariusi „Pepper Brand Studio“   jau trečioji šio ženklo parduotuvė Lietuvoje.

Būtent asmeninis eksperto žvilgsnis į madą, jos tvarumo skatinimas ir didžiulė patirtis  - tai, kas išskiria „Pepper Brand Studio“ iš kitų. Čia galima rasti išties originalių drabužių ir aksesuarų. Dalis jų į Lietuvą atkeliauja tiesiai studijos užsakymu, todėl mūsų šalyje jų nerasite niekur kitur. Prekių būna vos po keletą vienetų, todėl jos neužsiguli lentynose. Ištikimi klientai į outlet parduotuvę užsuka dažnai ir visada randa karštų naujienų.

„Nuolat ieškome naujų nuomininkų, kurie galėtų mūsų klientams pasiūlyti ir tokių prekių, kurios retai atvyksta iki outlet tipo parduotuvių, nes dažniausiai būna išparduodamos  reguliariuose prekybos centruose, tik pristačius naujas kolekcijas. Kadangi „Pepper Brand Studio“ atstovai užsakinėja kolekcijas specialiai outlet tipo parduotuvei ir jas kruopščiai atrenka, čia mūsų klientai atras tikrų perliukų“, – sako „Outlet park“ direktorė Vida Minkštimienė. 

D. Pipiras patvirtina – prekės į „Pepper Brand Outlet“ nepakliūva atsitiktinai, jos kruoščiais atrenkamos, o ilgametė patirtis leidžia gauti ir itin palankias aukštos kokybės garsių prekės ženklų gaminių kainas. Pirkdami „Pepper Brand Studio“ prekę jūs visada galite sužinoti, kokia buvo jos pradinė kaina ir kiek pavyks sutaupyti renkantis ją išparduotuvėje.

 

„Asortimentą formuoju labai atsakingai, kiekvienas rūbas čia atlieka ir aukštesnę funkciją. Mano tikslas neskatinti perteklinio vartojimo. Siekiu, kad pirkėjas galėtų įsigyti itin kokybišką rūbą, kuris jam tarnautų ne vienerius metus“, – sako D. Pipiras.

Jis pabrėžia, kad švarios gamtos, tvarumo ir protingos mados idėjos jam ypač svarbios. Jos ir vedė verslininką  „outlet“ tipo parduotuvių koncepcijos vystymo link.

D. Pipiras pasakojo, kad su mada, aprangos gamyba ir prekyba jau yra susijusios net keturios jo šeimos kartos. „Proseneliai buvo siuvėjai: promočiutė siuvo rūbus moterims, o prosenelis – vyrams. Šią aistrą madai ir aprangai jie perdavė mano močiutei, kuri irgi prekiavo rūbais, juos atrinkdavo ir puošdavo ištikimiausias savo klientes. Tai matydama mama irgi užsikrėtė mada, kuri lydėjo ją visą gyvenimą ir ji iki šiol puošia savo miesto moteris“, – nuoseklią ir gražią savo šeimos istoriją pasakojo „Pepper Brand Studio“, įkūrėjas.

Nuo vaikystės žinodamas savo šeimos sąsajas su mados verslu, Deividas augo domėdamasis mados industrija. Dar būdamas paaugliu gerai išmanė prekės ženklus, žinojo jų gaminamą produkciją ir net ėmė prekiauti rūbais. Sako, kad siekė susitaupyti pinigų, nes siekė išpildyti svajonę sukurti nuosavą prekės ženklą ir turėti parduotuvę.

 

„Pepper Brand Studio“ galite įsigyti profesionaliai ir kruopščiai atrinktus „Tommy Hilfiger“, „Calvin Klein“, „Moschino“, „Karl Lagerfeld“, „Rains“ ir kitų žymiausių pasaulio gamintojų prekių už patrauklias kainas. Šį outletą rasite prekybos centre Outlet Park, Verkių g. 31C, Vilnius.

Skaityti daugiau

Nepraleiskite naujienų

Sekite OUTLET PARK mados ir stiliaus naujienas – užsiprenumeravusių naujienlaiškį kaskart laukia nauji pasiūlymai, įdomybės ir staigmenos.