aksesuarai avalyne-ir-galanterija cancel clear drabuziai mail maisto-prekes marker paslaugos-2 phone prekes-namams prekes-vaikams search sportas-ir-laisvalaikis sveikata-ir-grozis talk world „Outlet Park“ – naujoji „OptiO“ : draugiškų kainų optika visai šeimai! | OUTLET PARK

Kas naujo?

Asortimento papildymas, naujos kolekcijos, parduotuvių naujienos ir ypatingi pasiūlymai kiekvieną dieną.

Norite nepraleisti geriausių pasiūlymų?

Prenumeruokite naujienlaiškį
„Outlet Park“ – naujoji „OptiO“ : draugiškų kainų optika visai šeimai!

Išparduotuvių centre „Outlet Park“ duris atvėrė nauja, jau penkiolikta Lietuvoje, „OptiO“ optika. Čia užsukę ras patrauklių pasiūlymų akiniams, saulės akiniams ar kontaktiniams lęšiams. Daugiau nei tūkstantis akinių modelių itin draugiškomis kainomis, platus asortimentas visai šeimai. Akiniai už gerą kainą – tai ko gali tikėtis kiekvienas, užsukęs į naująją „OptiO“ optiką.

„Mes į šeimą orientuotas tinklas. Stengiamės, kad sau patinkančius akinius čia galėtų įsigyti visi: nuo vaikų iki senelių. Dažnai šeimoje būna ne vienas narys, kuriam reikėtų akinių. Išsirinkti juos patogiausia drauge ir vienoje vietoje“, – sako UAB „Vision Express“, įmonės, kuriai priklauso„OptiO“ optikų tinklas, generalinis direktorius Ernestas Petrauskas.

„Outlet Park“ prekybos centre labai atsakingai atrenkame parduotuves, kviečiame rinkoje įsitvirtinusius ir klientų pamėgtus prekės ženklus. Stengiamės reaguoti į klientų poreikius ir džiaugiamės naujos „OptiO“  atidarymu mūsų specializuotame outlet tipo prekybos centre. Kiekvienais metais stengiamės pristatyti bent keletą  vertingų naujų parduotuvių", - sako „Outlet Park“ direktorė Vida Minkštimienė. 

„Džiaugiamės, kad gerai pažįstamas prekės ženklas „OptiO“ jau ir mūsų prekybos centre. Lankytojai ne tik galės su gera nuolaida įsigyti kokybiškų ir madingų akinių, bet ir patogiai pasirūpinti savo sveikata. Konsultaciją klientai galės gauti viso parduotuvės darbo metu, kadangi optometrininkai konsultuos tiek gyvai, tiek nuotoliu“, – papildo „Outlet Park“ plėtros direktorė Evelina Šriupšaitė.

„Outlet Park“ įsikūrusi „OptiO“ klientams siūlys visas regėjimo patikrinimo, korekcijos skyrimo ir akinių parinkimo paslaugas, kokias galima gauti ir kitose šio tinko optikose. Tačiau ši, kaip ir dera išparduotuvei, pasižymės išskirtiniu asortimentu už mažą kainą ir specialiais pasiūlymais garsių prekės ženklų kolekcijoms. „Noriu pabrėžti, kad čia bus ne tik ankstesnių metų kolekcijos. Bus galima įsigyti ir naujausių modelių“, – sako E. Petrauskas.

Naujoji „OptiO“ optika džiaugiasi galėdama pasiūlyti aktualiausių tendencijų akinių rėmelių ir saulės akinių modelius, pasaulinių prekės ženklų kolekcijas, kurios kruopščiai įmonės specialistų yra atrenkamos didžiausiose optikos pramonės skirtose parodose Milane ir Paryžiuje.

„Lietuviai mėgsta klasikinius akinius, juose mažiau dominuoja ryškios spalvos ar masyvūs rėmelių papuošimai. Žmonės itin kreipia dėmesį į kokybę, patogumą, tačiau nėra perdėto noro demonstruoti garsų prekės ženklą“, – lietuvišką skonį apibūdina ilgametę darbo patirtį šioje srityje turintis verslininkas. E. Petrauskas taip pat priduria, kad apie 30 proc. klientų turi išskirtinių norų ir ieško originalumo. „Tokio tipo klientams taip pat turime ką pasiūlyti“, – šypteli jis.

„OptiO“ išparduotuvėje, kaip ir visame tinkle, didelis dėmesys yra skiriamas vaikams ir senjorams. „Visame tinkle vykdome socialines programas, kurių metu visiems vaikų iki 18 metų ir senjorų korekciniams akiniams yra taikoma 50 eurų nuolaida. Mums svarbu, kad kokybiška regėjimo korekcija būtų prieinama visiems, kam ji reikalinga“, – pasakoja E. Petrauskas.

Išparduotuvėje dirba ilgametę darbo patirtį turintys optometrininkai, kurie ne tik parinks tinkamus akinius ar kontaktinius lęšius, bet ir patars, kaip palaikyti gerą regėjimą, atsakys į kylančius klausimus, susijusius su gera rega. Itin svarbus korekcinių akinių sudedamasis elementas yra akinių lęšiai, juos išsirinkti klientams padės tiek optometrininkai, tiek profesionalūs konsultantai. „Mes visada teiraujamės klientų poreikių ir lūkesčių, klausiame koks yra jų gyvenimo būdas ar laisvalaikis. Tai padeda tikslingiau parinkti akinių lęšius, kad regėjimas būtų ryškus ir džiugintų kasdien“, – patirtimi dalinasi E. Petrauskas.

Šiais laikais galima rasti itin modernių regėjimo korekcijos būdų, pritaikytų kiekvieno žmogaus poreikiams. „Akinių ir kontaktinių lęšių technologijos labai sparčiai pažengusios į priekį. Mes ir patariame, ir edukuojame. Parenkame tai, ko klientams reikia, ir svarbiausia taip, kad jie nepermokėtų“, – sako direktorius.

„OptiO“ optika rasite: „Outlet Park“ Verkių g. 31C, šalia C įėjimo.  

Susijusios naujienos


OUTLET PARK veidu tapusi Milita Daikerytė pademonstravo pavasario stilių

„Pavasaris – geriausias metas rodyti stilių“, – įsitikinusi prekybos centro OUTLET PARK veidu tapusi dainininkė ir nuomonės formuotoja Milita Daikerytė. 

„Pavasaris – geriausias metas rodyti stilių“, – įsitikinusi prekybos centro OUTLET PARK veidu tapusi dainininkė ir nuomonės formuotoja Milita Daikerytė. Drauge su stiliste Šarūne Skirmantaite ji OUTLET PARK parduotuvėse ieškojo nuotaikingų skirtingo stiliaus šiltojo sezono aprangos derinių ir papasakojo, kas jai svarbiausia renkantis drabužius ir kuriant išskirtinį įvaizdį.

Pavasarinis apsipirkimas Militai įprastas. Kiekvieno šiltojo sezono pradžioje ji mėgsta atidžiai peržiūrėti ir atnaujinti garderobą. Mergina gerai žino, kokie drabužiai jai labiausiai patinka bei atspindi asmenybę, todėl retai apsirinka juos įsigydama. „Mano stilius gana paprastas. Mėgstu vienspalvius, tradicinio kirpimo ir formos drabužius. Prie jų derinu išskirtines detales. Mane dažnai galima matyti vilkinčią klasikinius džinsus, marškinėlius, megztuką. Tačiau stengiuosi prie jų priderinti kokybiškus aksesuarus: laikrodį, rankinę, papuošalus. Dėmesį skiriu ir batams“, – sako ji.

Rinkdama derinius pavasariui, Milita džiaugėsi, kad OUTLET PARK parduotuvėse be vargo atrado itin daug skirtingo stiliaus, madingų, širdžiai mielų ir tvarumo koncepciją įkūnijančių drabužių. Iš jų sukūrė tokių vykusių derinių, jog sakė galinti tiesiai iš fotosesijos eiti į darbą, sporto salę ar leisti laisvalaikio. M. Daikerytės fotosesijos šukuosenomis ir makiažu rūpinosi „StudioM“.

Stilistė Š. Skirmantaitė sveikina Militos sveiką ir racionalų požiūrį į madą. „Iš tiesų, pasaulyje formuojasi tokia tvari stiliaus kryptis, kurioje nėra griežto diktavimo, kas madinga, o kas ne. Daugybė stiliaus ir mados elementų keliauja per kelis sezonus. Geras to pavyzdys: gyvatės ir leopardo raštai. Jie madingi ir trokštami jau ne vienerius metus. Žmonės kviečiami atrasti, kas atspindi jų asmenybę, su kuo jie jaučiasi patogiai. Todėl ir Militos fotosesijai rinkome tokius derinius, kurie būtų jai artimi. Milita turi verslą, tačiau yra meniška asmenybė, todėl OUTLET PARK parduotuvėse parinkome jai klasikinių, tačiau nenuobodžių derinių. Ji taip pat yra aktyvi, mėgsta sportą, todėl ieškojome ir  radome šiai veiklai tinkančių bei jai patinkančių drabužių“, – pasakojo Šarūnė.

Iš pavasario fotosesijai OUTLET PARK rastų drabužių ir  iš jų sukurtų derinių Milita pirmiausia išskyrė ryškų raudonos, mėlynos ir baltos spalvos  švarkelio, sijonėlio ir džinsinių marškinių komplektą. „Šis derinys man labiausiai patiko. Nuostabiai su juo jaučiausi ir galėjau išsyk keliauti į darbą. Jis klasikinis, tačiau tuo pat metu nenuobodus. Džinsiniai marškiniai – ypač puikus sprendimas“, – sako ji.

 

O štai džinsų ir elektrinės spalvos megztuko derinį ji apibūdino, kaip vieną tų, kuriuos ir kasdienybėje dažnai dėvi. „Darbo dienomis mane galite išvysti su paprastais džinsais ir megztuku ar marškinėliais. Tai labai patogi, paprasta apranga“, – sako ji.

 

Stilistė Šarūnė dainininkei parodė, kaip galima derinti kelis skirtingus stilius ir gauti originalų žavingą rezultatą. Taip gimė ryškiai raudono sportinio kostiumo ir sidabrinio laisvalaikio švarkelio derinys. „Lyg ir nelabai suderinami dalykai pagal savo paskirtį, tačiau drauge sudėjus gimsta stilingas įvaizdis, kuris tinka ne tik ėjimui į sporto salę, bet ir laisvalaikio leidimui“, – sako Šarūnė.

Taškuota rusva vintažinio stiliaus suknelė plačiu diržu ir prie jos priderinta gertuvė dėkle Militai sukėlė nostalgiškus prisiminimus. „Šią nuotrauką iškart nusiunčiau mamai ir parašiau: žiūrėk, čia tavo jaunystės suknelė. Man labai miela, kai dukros atranda ir sau pritaiko į madą grįžtančius mamų drabužius“.

 

Dar vienas Militos ir Šarūnės pasirinktas derinys kiek netradicinis: baltas juodais gėlių raštais margintas ištisinis kelnių ir marškinių komplektas, prie kurio priderintos ryškios dėmesį kaustančios basutės. „Tai yra geriausias pavyzdys to, apie ką kalbėjau anksčiau – detalės ir aksesuarai gali visiškai pakeisti aprangos paskirtį“, – sako Milita. Dainininkei pritaria ir stilistė Šarūnė: „Šios ryškios neoninės spalvos basutės ir yra tas stiliaus perliukas, kurio ieškome“.

OUTLET PARK – vienintelis Baltijos šalyse išparduotuvių prekybos centras, įsikūręs Vilniuje OGMIOS MIESTE. Čia garsių prekių ženklų prekes galima įsigyti 30–70 procentų pigiau nei įprastose parduotuvėse. Tvarumo idėjas įgyvendinančiame prekybos centre pigiau parduodamos ne tik senesnių sezonų prekės, bet ir baziniai modeliai, kurių kolekcijos kinta ne taip greitai, kaip mada. Mažesnės kainos taikomos didelėmis serijomis gaminamiems modeliams, o kai kurie modeliai skirti būtent išparduotuvėms.

OUTLET PARK veikia daugiau nei 40 firminių parduotuvių , čia rasite: PIERRE CARDIN, LEVI’S, UNITED COLORS OF BENETTON, TRIUMPH, APRANGA, ROBERT KALINKIN, NIKE, PUMA, ADIDAS, COLUMBIA, AUDIMAS bei kitų žinomų firmų prekes.

Skaityti daugiau
ECCO - NEBAISU SUŠLAPTI!

Nebaisu sušlapti. Atraskite mūsų orui laidžią odą su 100% vandeniui atsparia technologija GORE-TEX. 

Pasiruošę rungtis su stichija, jei prireiktų!

Skaityti daugiau

Nepraleiskite naujienų

Sekite OUTLET PARK mados ir stiliaus naujienas – užsiprenumeravusių naujienlaiškį kaskart laukia nauji pasiūlymai, įdomybės ir staigmenos.