aksesuarai avalyne-ir-galanterija cancel clear drabuziai mail maisto-prekes marker paslaugos-2 phone prekes-namams prekes-vaikams search sportas-ir-laisvalaikis sveikata-ir-grozis talk world „Smalsiojo mokslininko“ gimtadienis | OUTLET PARK

Kas naujo?

Asortimento papildymas, naujos kolekcijos, parduotuvių naujienos ir ypatingi pasiūlymai kiekvieną dieną.

Norite nepraleisti geriausių pasiūlymų?

Prenumeruokite naujienlaiškį
„Smalsiojo mokslininko“ gimtadienis

„Mėgintuvėlio laboratorijos“ naujiena su „S“ ženklu. Kas tai? 

Tai „Smalsiojo mokslininko“ gimtadienis. Visi smalsučiai laukiami...kas viduje?

3 laboratorijose, susidursite su skirtingais iššūkiais: gamiste šlyktukus (slime), ragausite azoto ledus ir dar daugiau…

 

http://www.megintuvelis.lt/gimtadieniai.html

Susijusios naujienos


Atrask savo stiliaus perliuką Outlet Park!

Stilius slypi detalėse: kaip jas atrasti?

Asmeninio stiliaus kūrimas – ne vienam sunki užduotis. Juk kaip lengva pasiklysti naujųjų kolekcijų įspūdingume vitrinose, spalvų gausybėje bei išsirinkti tik tau asmeniškai tinkančius rūbus bei aksesuarus. O šie gi privalo ir derėti tarpusavyje, susilieti į vieną.

Modelis bei televizijos ir radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosian tikina, jog iš tiesų tai nėra sunku. Kiekvienas galime susikurti savo stilių, o tam kartais neprireikia ir daug pastangų pakanka atrasti vieną perliuką, kuris visą garderobą pavers puikiai derančia visuma.

Kur tų perliukų ieškoti? Jei nenorite išlaidauti, apsilankykite Ogmios mieste. Čia galėsite rinktis ir iš greitosios mados parduotuvių, ir iš žinomų dizainerių butikų, ir iš visame pasaulyje garsių mados ženklų salonų asortimento.

Skaityti daugiau
STAIGMENŲ KORTELĖS GALIOJIMAS!

INFORMUOJAME, jog pasibaigus šalyje skelbtam karantinui, OGMIOS MIESTO dovanų kortelės bus NEMOKAMAI AUTOMATIŠKAI pratęsiamos tokiam laikotarpiui, kiek truko karantinas, jei kortelė galiojo iki 2020 kovo 16 d. ir ilgiau.

Visos karantino metu įsigytos dovanų kortelės galioja 12 mėn. vietoj standartinių 6 mėn.

Skaityti daugiau

Nepraleiskite naujienų

Sekite OUTLET PARK mados ir stiliaus naujienas – užsiprenumeravusių naujienlaiškį kaskart laukia nauji pasiūlymai, įdomybės ir staigmenos.