aksesuarai avalyne-ir-galanterija cancel clear drabuziai mail maisto-prekes marker paslaugos-2 phone prekes-namams prekes-vaikams search sportas-ir-laisvalaikis sveikata-ir-grozis talk world Hiatus outlet | OUTLET PARK

Parduotuvės

Kelios dešimtys atvirų durų ir šimtai prekių ženklų po vienu stogu – daugybė džiugių atradimų sau, vaikams ir namams.

Apranga

Kiekvieno stiliui ir skoniui

Avalynė ir galanterija

Visoms progoms ir nuotaikoms

Aksesuarai

Subtiliai asmenybės išraiškai

Sporto ir laisvalaiko prekės

Įkvepiančiam ryžtui ir uždegančiai valiai

Prekės vaikams

Didelėms mažųjų džiaugsmo akimirkoms

Prekės namams

Stiliaus ir jaukumo pripildytiems namams

Sveikata ir grožis

Lengvai savijautai ir pakylėjimui

Maisto prekės

Subalansuotai ir visavertei mitybai

Paslaugos

Išpildyti norams ir kasdieniams poreikiams

Apie parduotuvę


Hiatus outlet

„Hiatus“ - pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse. Joje nėra nė vieno daikto, kuris būtų tiesiog daiktas. Visa tai, kas į Lietuvą atkeliauja po „Hiatus“ vardu, turi labai aiškią funkciją – šaldo, šildo, saugo nuo saulės spindulių, lietaus, vėjo ar net UODŲ! Kitaip tariant – „Hiatus“ yra visa tai, kas bet kokiu oru kiekvieno – tiek suaugusiojo, tiek vaiko, aktyviam laisvalaikiui sukuria komfortą! Visi daiktų privalumai išrasti mokslininkų ir yra patvirtinti sertifikatais. Pavyzdžiui, „Hiatus“ atstovaujamas „Columbia“ prekės ženklas yra pirmasis pasaulyje iš Odos vėžio fondo gavęs patvirtinimą, kad mokslininkų sukurta apsaugos nuo ultravioletinių spindulių technologija, naudojama gaminant daugelį „Columbia“ drabužių, yra skirta vėžio prevencijai. Ir tai tik dalis išskirtinių prekės ženklo savybių!

Dar vieni „Hiatus” atstovaujami kūrėjai – “Didriksons”. Tai – didžiausias Skandinavijos prekės ženklas, kuriantis vandeniui atsparius funkcionalius drabužius. Pavasarinės, žieminės ir demisezoninės striukės ar kita apranga vyrams, moterims ir vaikams yra skirta ne tik apsaugoti nuo lietaus, bet ir džiaugtis patogumu gamtoje ar miesto kasdienybėje visais metų laikais.

Ypatingo dėmesio sulaukia ir Vokietijos kompanijos „Jack Wolfskin“ kūriniai. Įmonė ne tik kreipia didelį dėmesį į aprangos, avalynės ar aksesuarų patogumą, bet ir į ekologiją.

Daugiau informacijos ir visą prekių asortimentą galite rasti www.hiatus.lt bei firminėse „Hiatus“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Darbo laikas
Šiuo metu parduotuvė: Atidaryta

P

10:00-20:00

A

10:00-20:00

T

10:00-20:00

K

10:00-20:00

Pn

10:00-20:00

Š

10:00-20:00

S

10:00-20:00

Prekės ženklai