aksesuarai avalyne-ir-galanterija cancel clear drabuziai mail maisto-prekes marker paslaugos-2 phone prekes-namams prekes-vaikams search sportas-ir-laisvalaikis sveikata-ir-grozis talk world „Vogue” ir „Armani Exchange” rėmeliai tik 89€! | OUTLET PARK

Norite nepraleisti geriausių pasiūlymų?

Prenumeruokite naujienlaiškį
2023-11-01 - 2023-12-31
„Vogue” ir „Armani Exchange” rėmeliai tik 89€!

Modernus ir išskirtinis įvaizdis su šiuolaikiškais ir stilingais VOGUE ir ARMANI EXCHANGE akinių rėmeliais! Atraskite garsių prekių ženklų akinių rėmelius už gerą kainą OPTIO optikoje.

Derinkite urbanistinę dvasią kartu su komfortu ir elegancija – atraskite savo mėgstamiausius vardinius VOGUE ir ARMANI EXCHANGE akinių rėmelius dabar už ypatingą kainą, tik 89 €, perkant akinių komplektą!

Naujausių kolekcijų VOGUE ir ARMANI EXCHANGE akinių rėmelių ieškokite OPTIO optikoje.

Speciali VOGUE ir ARMANI EXCHANGE akinių kaina galioja perkant pilną akinių komplektą, kurį sudaro VOGUE arba ARMANI EXCHANGE akinių rėmeliai, akinių lęšių bei gaminant akinius OPTIO optikoje. Nuolaidos nesumuojamos,

 

Akcija galioja iki gruodžio 31d.

Daugiau informacijos apie akciją ir jos papildomas sąlygas prekybos vietoje.

Kitos akcijos


-50%* NUOLAIDA RĖMELIAMS IR SAULĖS AKINIAMS!

ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS visose OPTIO optikoje: -50 %* nuolaida akinių rėmeliams, perkant akinius, ir saulės akiniams! 

Tam, kad kiekviena šventinė akimirka būtų pilna spalvų ir ryškių įspūdžiu! Nepraleiskite progos išsirinkti gražiausius rėmelius ar saulės akinius už pusę kainos jau šiandien ir pradėkite šventinį sezoną su naujais, stilingais akiniais už gerą kainą!

*Nuolaida rėmeliams galioja perkant akinius (rėmeliai + lęšiai) ir gaminantis akinius OPTIO optikoje, nuolaidos nesumuojamos ir paslaugoms netaikomos. Ray-Ban ir Polaroid saulės akiniams taikoma 30 % nuolaida. Daugiau informacijos teiraukitės OPTIO optikoje. OPTIO – draugiška visos šeimos optika!

 

Akcija galioja iki sausio 1d.

Daugiau informacijos apie akciją ir jos papildomas sąlygas prekybos vietoje.

2023-11-27 - 2024-01-01
Skaityti daugiau
Geriausi gruodžio pasiūlymai! Nuolaidos iki -50 %!

Pasinaudokite viliojančiais EUROKOS GRUODŽIO pasiūlymais! Nuolaidos gruodžio mėnesį iki -50 %!

 

Akcija galioja iki sausio 1d.

Daugiau informacijos apie akciją ir jos papildomas sąlygas prekybos vietoje.

2023-11-28 - 2024-01-01
Skaityti daugiau

Nepraleiskite naujienų

Sekite OUTLET PARK mados ir stiliaus naujienas – užsiprenumeravusių naujienlaiškį kaskart laukia nauji pasiūlymai, įdomybės ir staigmenos.