aksesuarai avalyne-ir-galanterija cancel clear drabuziai mail maisto-prekes marker paslaugos-2 phone prekes-namams prekes-vaikams search sportas-ir-laisvalaikis sveikata-ir-grozis talk world Sporto ir laisvalaikio prekių savaitgalis! | OUTLET PARK

Norite nepraleisti geriausių pasiūlymų?

Prenumeruokite naujienlaiškį
2020-01-17 - 2020-01-19
Sporto ir laisvalaikio prekių savaitgalis!

SPORTO REIDAS!

 

Visai netrukus, jau sausio 17–19 dienomis, išparduotuvių prekybos centre OUTLET PARK, vykdysime SPORTO REIDĄ!

Visą penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį OUTLET PARK parduotuvės taikys papildomas nuolaidas sporto ir laisvalaikio prekėms, tad nepraleisk progos įsigyti tai, ko jau senai norėjai ir atrasti tai, ko net nesitikėjai – kad motyvacijos aktyviam gyvenimo būdui netruktų visus 2020 metus!

Nuolados bus taikomos avalynei, drabužiams ir kitoms laisvalaikio prekėms parduotuvėse SPORTLAND OUTLET, NIKE OUTLET, PUMA, TRESPASS, REGATTA GREAT OUTDOORS, UTENOS TRIKOTAŽAS, TERRA SPORT, EXPEDITION ir daugelyje kitų. Tad visai nesvarbu, ar dievini kalnų slidinėjimą, ar kilnoji svorius sporto salėje, o galbūt mėgaujiesi joga ar tiesiog ilgais pasivaikščiojimais miške – BATŲ REIDE geromis kainomis atrasi tai, ko reikia būtent tau!

 

Nuolaidų sąrašas ČIA !

Kitos akcijos


Daugiau batų!

ECCO parduotuvėje pirkite dvi poras batų ir trečią porą gaukite dovanų! 

Akcija galioja iki 2020.07.23

- 2020-07-27
Skaityti daugiau
-40%
Sportland lentynos pilnos naujienų!


@Sportland Outlet Lietuva lentynos pilnos naujienų, dabar geriausias metas atsinaujinti.
Na, ir sutaupyti - @Vans, @Puma ir visoms kitoms prekėms net 40% nuolaida!

-
Skaityti daugiau

Nepraleiskite naujienų

Sekite OUTLET PARK mados ir stiliaus naujienas – užsiprenumeravusių naujienlaiškį kaskart laukia nauji pasiūlymai, įdomybės ir staigmenos.