aksesuarai avalyne-ir-galanterija cancel clear drabuziai mail maisto-prekes marker paslaugos-2 phone prekes-namams prekes-vaikams search sportas-ir-laisvalaikis sveikata-ir-grozis talk world POPUP.LT SAMPLE SALE JAU ŠĮ SAVAITGALĮ! | OUTLET PARK

Norite nepraleisti geriausių pasiūlymų?

Prenumeruokite naujienlaiškį
2020-10-12 - 2020-10-18
POPUP.LT SAMPLE SALE JAU ŠĮ SAVAITGALĮ!

Svajojate apie Agnės Gilytės kurtą suknelę, kurios nespėjote nusipirkti, ar apie vienetinį Tramtrys džemperį? O gal tiesiog norite palaikyti ir paskatinti kiečiausius Lietuvos dizainerius ir kūrėjus?

Tuomet spalio 16–18 d. „Outlet Park“ apsilankykite  karščiausiame aktualiausių lietuviškos mados ir dizaino kūrėjų darbų išpardavime!

Jo metu ankstesnių kolekcijų kūrinius, niekur nematytus produktų prototipus ar net naujų kolekcijų vienetinius gaminius bus galima įsigyti už itin patrauklias kainas. Nuolaidos sieks net 70% !

Renginio erdvėje veiks kavinės, o liletuviškos mados perliukais galėsite ramiai pasidžiaugti ir „Ogmios mieste“ įsikūrusiuose restoranuose.

Kur rasti?
Laisvalaikio zona, B įėjimas
Verkių g. 31C, Vilnius
Spalio 16, 17 ir 18 d., 10:00–20:00 val.

www.popup.lt

Egyboy
Zefyras
ohmy
AiMi
Sauths
Saviti
Agnė Gilytė
Downtown Gurl
March
Uma Tvarus Pakavimas
Booo.lt
Žali žali
Top To Bottom
Spirittribe
Inmood
Got You Dragon
Shmutke
buboo
erikahoc
TramTrys
Buboo
Namuos.lt

-70%

Kitos akcijos


Nepraleiskite naujienų

Sekite OUTLET PARK mados ir stiliaus naujienas – užsiprenumeravusių naujienlaiškį kaskart laukia nauji pasiūlymai, įdomybės ir staigmenos.