aksesuarai avalyne-ir-galanterija cancel clear drabuziai mail maisto-prekes marker paslaugos-2 phone prekes-namams prekes-vaikams search sportas-ir-laisvalaikis sveikata-ir-grozis talk world EUROKOS birželio SUPER pasiūlymai ir nuolaidos iki -50 %! | OUTLET PARK

Norite nepraleisti geriausių pasiūlymų?

Prenumeruokite naujienlaiškį
- 2021-06-29
EUROKOS birželio SUPER pasiūlymai ir nuolaidos iki -50 %!

Pasinaudokite geriausiais EUROKOS birželio mėnesio SUPER pasiūlymais! Nuolaidos visą mėnesį iki -50%! Daugiau informacijos rasite eurokos.lt

Kitos akcijos


- 25 % MAISTO INDELIAMS, LĖKŠTĖMS, STALO IR GRILIAUS ĮRANKIAMS

 

Išeikime iš virtuvės! Tegu gryną orą sode, terasoje, išvykas į sodybą ar piknikus sužadina maistas ir vasariški skoniai. Išlaisvink visus skonius su -25% pasiūlymu maisto indeliams, lėkštėms, stalo ir griliaus įrankiams. Pasiūlymas galioja 06.14-07.11. Nuolaidos nesumuojamos, netaikoma prekėms pažymėtoms *. 

- 2021-07-11
Skaityti daugiau
-70 %
Dar daugiau prekių su nuolaidomis iki -70%!

Dar daugiau prekių su NUOLAIDOMIS net iki -70% laukia Jūsų “GEDIMINO 22 išparduotuvėje“ žymių mados namų TWINSET, MARC CAIN, PINKO, iBLUES, TRUSSARDI, MAISON 123, GERRY WEBER ir kt. kolekcijoms!

- 2021-06-30
Skaityti daugiau

Nepraleiskite naujienų

Sekite OUTLET PARK mados ir stiliaus naujienas – užsiprenumeravusių naujienlaiškį kaskart laukia nauji pasiūlymai, įdomybės ir staigmenos.